Darmowe karty na Dzień Babci i Dziadka + kolorowanki

darmowe karty na dzień babci i dziadka

Do Dnia Babci i Dziadka zostało jeszcze 2 tygodnie, ale to najlepszy czas na przygotowanie kart z tej okazji. Darmowe karty są w 3 wersjach: zwykłe czarno-białe, z kolorowym napisem, lub całe kolorowe :) Wybierzcie opcję jaka Wam najbardziej pasuje :) Karty są w rozmiarach 3x4cale. Pliki zapisane są w formacie pdf. Na końcu mam dla Was mały bonus! :)

darmowe karty na dzień babci i dziadka

Te z niepomalowanymi rysunkami sprawdzą się idealnie dla osób, które mają dzieci. Pomyślcie jaka to będzie super pamiątka w Waszych albumach jeśli włożycie do nich kartę pomalowaną przez Was lub Wasze dziecko :)

darmowe karty na dzień babci i dziadka

http://files.bekografia.pl/pobierz/ZldrhBtAZXVirOIF6oGK32NvKDpMQDotb7ruBEPM6lerlBtmo9ykYDtQmi0g1gjksPMLL3Sqo8cRaGYj

Karty możecie pobrać klikając na zdjęcie kart, które Was interesują lub bezpośrednio tutaj:
karty czarno-białe z czarnymi napisami
karty czarno-białe z kolorowymi napisami
karty kolorowe

Na koniec mam dla Was jeszcze mały bonus :) Są to darmowe kolorowanki dla Babci i Dziadka. Po wydrukowaniu można je przeciąć na pół, wtedy będą miały wymiary A5. Udostępniam aż 4 kolorowanki dla Was i Waszych dzieci! :) Pochwalcie się koniecznie efektem na instagramie, facebooku lub wyślijcie zdjęcie na bekografia@gmail.com :)

kolorowanki do druku na dzień babci i dziadka

Pobierz kolorowanki:
kolorowanki - babcia
kolorowanki - dziadek

Ja wybieram do swojego albumu karty już pomalowane, a ty? :)

Jeśli korzystasz z moich produktów i podobają Ci się, to polub Bekografię na facebooku i instagramie! Tam pojawiają się informacje o nowych wpisach i produktach!

Jeśli ktoś skorzysta i podzieli się pracą na facebooku czy instagramie, to oznaczcie mnie na zdjęciu/w poście #bekografia , @bekografia abym łatwo mogła je znaleźć. :)

Etykiety: , , , , , ,