Darmowe karty na Nowy Rok

Nowy Rok już za dwa dni, więc mam coś co pozwoli Wam zacząć nowe albumy na ten rok :) Udostępniam wam 4 darmowe karty na Nowy Rok :)

darmowe karty na nowy rok

Przy okazji chciałam Wam życzyć wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku, aby był pełen miłości i szczęścia. Aby były w nim tylko radosne dni, pełne przyjaźni i uśmiechu. Aby nasze albumy szybko zapełniały się ładnymi rzeczami i zdjęciami :) Życzę Wam i sobie również, aby ten rok był bardzo kreatywny, abyśmy się spełniały w tym co lubimy robić, a tym które prowadzą firmę lub chcą ją założyć - życzę powodzenia! :)

darmowe karty na Nowy Rok

Ja od 2017 roku zaczynam swój album Project Life, chociaż będzie on nieco w innym stylu niż te standardowe. Będę go prowadzić w zwykłym segregatorze biurowym  A5 i biurowych koszulkach :) Segregator i koszulki kosztowały mnie tylko 20zł, więc da się prowadzić album małym nakładem pieniężnym :) W albumie mało będzie raczej kart i ozdób, a będą same zdjęcia, bo jak wiecie, uwielbiam fotografować :D

Moja pierwsza strona albumu na 2017 rok jest już prawie gotowa :) Zostało jeszcze tylko pozgrzewać koszulki aby karty się nie przemieszczały :)

project life 2017

Darmowe karty do druku, które dziś udostępniam są w formacie 3x4 i 4x6. Karty zapisane są w formacie pdf. Instrukcję drukowania, tak aby nic się nie poucinało, a kolory były zachowane znajdziecie w tym poście. Darmowe karty mogą posłużyć Wam jako uzupełnienie Waszych albumów a także jako karty do zdjęć :)

Klikając na grafikę poniżej lub tekst możecie je za darmo pobrać! Częstujcie się :)
http://files.bekografia.pl/pobierz/jMDlOA16wDRtojslBdpBrPZo4X22lkpO9kYOpXp9T4n6bsomb6vOBfdoRgyekyLUJyaQeLJCYsOfz5t6

Pobierz karty

Jeśli korzystasz z moich produktów i podobają Ci się, to polub Bekografię na facebooku i instagramie! Tam pojawiają się informacje o nowych wpisach i produktach!

Jeśli ktoś skorzysta i podzieli się pracą na facebooku czy instagramie, to oznaczcie mnie na zdjęciu/w poście #bekografia , @bekografia abym łatwo mogła je znaleźć. :)

Etykiety: , , , , ,